Pakeliamos-stumiamos GEALAN S 9000 durys labai lengvai valdomos. Uždaryti ar atidaryti 
galėsite net ir su viena ranka. Dideli stiklo plotai ir žemas slenkstis vizualiai panaikina barjerą 
tarp lauko ir vidaus. Siauras stiklinimo profilis ne tik suteikia visai konstrukcijai lengvumo ir 
elegancijos, bet ir praleidžia daugiau šviesos.                                                                                                                                                          

PAKELIAMOS-NUSTUMIAMOS DURYS

DAUGIAU ŠVIESOS NEI BET KADA

pakeliamos nustumiamos durys

GERAI APGALVOTA TECHNOLOGIJA

Slankiojančios durys yra klasikinė šiuolaikinio būsto dalis. Dideli stiklo plotai suteikia namams elegancijos, atsiranda didesnės erdvės pojūtis, į namus patenka daugiau šviesos. Naujos pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 durys atitinka ne tik estetinius ir funkcinius, bet ir techninius slankiojančioms durims keliamus reikalavimus,

Modernioms nustumiamoms-pakeliamoms durims GEALAN tuti ypatingą techninį sprendimq – naudojamas net 50% siauresnis stiklinimo profilis ir matoma konstrukcijos dalis susiaurėja, o šiluminės savybės lieka nepakitusios.

NAUJOSIOS S 9000 PAKELIAMOS-NUSTUMIAMOS DURYS

KOMFORTĄ NAMUOSE SUSIKURTI LENGVA

Slankiojančios durys yra klasikinė šiuolaikinio būsto dalis. Dideli stiklo plotai suteikia namams elegancijos, atsiranda didesnės erdvės pojūtis, į namus patenka daugiau šviesos. Naujos pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 durys atitinka ne tik estetinius ir funkcinius, bet ir techninius slankiojančioms durims keliamus reikalavimus.

MODERNUS SPRENDIMAS BE JOKIŲ APRIBOJIMŲ

Pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 durys labai lengvai valdomos. Uždaryti ar atidaryti galėsite net ir su viena ranka. Dideli stiklo plotai ir žemas slenkstis vizualiai panaikina barjerą tarp lauko ir vidaus. Siauras stiklinimo profilis ne tik suteikia visai konstrukcijai lengvumo ir elegancijos, bet ir praleidžia daugiau šviesos.

Puikūs šilumos izoliacijos rodikliai

Net ir standartinė pakeliamų-nustumiamų S 9000 durų kombinacija pasižymi labai gera šilumos izoliacija Uf=1,3 W/m²K. Pritaikius papildomas tikslines priemones šilumos laidumo koeficientą galima sumažinti iki Uf=0,95 W/m²K tinkamo net ir pasyviems namams.

Trigubas stiklo paketas

Naujas S 9000 sistemos pakeliamas-nustumiamas duris galima stiklinti trigubu iki 52 mm pločio stiklo paketu (su STV® – iki 54 mm).

Modernumas

Modernioms nustumiamoms-pakeliamoms durims naudojamas žymiai siauresnis stiklinimo profilis ir matoma konstrukcijos dalis susiaurėja, o šiluminės savybės lieka nepakitusios.

Efektyvumas

Net standartinės komplektacijos durys pasižymi geriausiais šilumos izoliacijos rodikliais, optimaliomis pritaikymo galimybėmis ir inovaciniais sprendimais.

Spalvotas ACRYLCOLOR paviršius

Pakeliamos-nustumiamos durys gali būti gaminamos iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių. Ilgaamžių, neblunkančių spalvų įvairovė atveria plačias galimybes architektams ir projektuotojams.

Įvairovė

Daug apdailos galimybių ir įvairių atidarymo būdų.

Klasikinės

Vienodo pločio varčia ir rėmas

Net ir standartinės konstrukcijos varčios matomo rėmelio plotis tik 100 mm.

Modernios

Siauras nevarstomos dalies rėmas

Šiame ypatingame variante nevarstomos dalies rėmelis keičiamas žymiai siauresniu elementu. Matomoji rėmelio dalis sumažinama 50%. Rezultatas – šviesos žymiai daugiau nei įprasta, neįtakojant šilumos izoliacijos rodiklių.

Uždaryti