Aliuminio stiklo fasadai

Aliuminio stiklo fasadai

Aliuminio fasadai – aukščiausio lygio vizualumo ir funkcionalumo derinys. Aliuminio fasado sistemos yra puikiu sprendimu ne tik dėl to, jog puikiai atrodo šiuolaikinėje architektūroje, bet ir efektyviai suvartojamos energijos atžvilgiu. Tačiau aktualiausias išlieka panoraminis vaizdas, kai žmogui atsiveria galimybė pasaulį matyti pro nematomas sienas. Itin svarbu dar ir tai, kad aliuminio fasadų sienos yra plonos, o fiksuotos dalys ir varstomi elementai atrodo vienodai iš abiejų pusių, kas suteikia lengvumo ir skaidrumo pojūtį. Tai anaiptol nėra gremėzdiška ir neužima daug vietos.

Aliuminio stiklo konstrukcijų panaudojimo sfera didžiulė ir labai įvairi. Jos skirtos ne tik namams, bet taip pat: verslo ir prekybos centrams; inovatyviems gyvenamiesiems pastatams; viešojo maitinimo, apgyvendinimo, pramogų ir sporto statiniams bei biurams, ekspoziciniams salonams ir t.t.

Mūsų produkcija apsaugo nuo oro sąlygų ir užtikrina puikią išvaizdą, nes leidžia įgyvendinti inovacinius architektūrinius sprendimus. Aliuminio stiklo fasadus galima sujungti su kita mūsų įmonės produkcija, šitaip sukonstruojant unikalias konstrukcijas.

Aliuminio fasadų privalumai

  • Aliuminio fasadai suteikia begalines galimybes.

Įgyvendinami netikėčiausi erdvinių konstrukcijų sprendimai pastato viduje (vidaus sienos, paprastos ir daugialypės pertvaros, stoglangiai, viršulangiai ir kt.). Taip pat aliuminio fasado sistemos leidžia įstiklinti visą išorinę pastato dalį.

  • Saugumas, dizainas ir funkcionalumas.

Įvairiausi aliuminio stiklo konstrukcijos variantai pagal pageidavimus ir funkcionalumą atitinkantys aukščiausius saugumo reikalavimus.

SAPA 4150

Rinkitės minimalistinį visiškai įstiklintą ir plokščią išorę arba įvairius dekoro profilius, kurie suteikia išorės išskirtinumą žaisdami su šviesa ir šešėliais. Dideli įstiklinti sienų plotai įleidžia šviesą į jūsų namus. Fasadinė sistema 4150/4150 SX turi dviejų pakopų sandariklius, kurie suteikia aukštą šilumos izoliacijos lygį ir gali būti derinami su mūsų durimis ir langais, kad būtų sukurtas suderintas dizainas. Tai idealiai tinka didelėms įstiklintoms sienoms ir izoliuotoms oranžerijoms.

  • Šviesos komfortas.

Aliuminio fasadų konstrukcijos sudaro galimybę maksimaliai naudingai išnaudoti šviesą. Įstiklintas fasadas sukuria šiuolaikišką vaizdą ir leidžia įsilieti šviesai. Dideli stiklo plotai paverčia kraštovaizdį jūsų namų dalimi. Rezultatas – stilingas dizainas kartu su aukštu komforto lygiu ir minimalia priežiūra.

  • Kokybė ir estetika.

Klientams reikia aliuminio fasadų kokybės, patvarumo, estetinės ir originalios išvaizdos. Visa tai mes ir suteikiame. Be to mums yra svarbios mūsų klientų idėjos ir norai, tad siūlome rinktis spalvas, atspalvius iš plačios spalvų paletės, taip pat galima pasirinkti ornamentus ir tekstūras, kad aliuminio fasado sistemos atitiktų interjero dizainą ir Jūsų lūkesčius.

  • Techniniai parametrai.

Mūsų produkcija ir sumontuotos konstrukcijos turi geriausius sandarumo, šilumos ir garso izoliacijos, stiprio parametrus (atliekant testavimą nepalankiausiomis sąlygomis). Todėl mūsų gamintos ir montuotos aliuminio fasado sistemos yra itin saugios ir patvarios. Taip pat turime ugniai atsparių aliuminio fasadų atitinkančių Europos Sąjungos EN standartus ir patvirtintų Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento sertifikatais.

 

 Fasadų kaina

Aliuminio stiklo konstrukcijos kaina priklauso nuo Jūsų poreikių, biudžeto ir nuo techninių parametrų, matmenų, paskirties, spalvų ir tekstūros.

Aliuminio fasadų sistemos yra pritaikomos prie individualių investuotojų ir projektantų poreikių. Mūsų specialistai suprojektuos, pagamins ir sumontuos norimos spalvos reikiamas aliuminio konstrukcijas.

Dėl vis didėjančių statybos rinkos ir klientų poreikių turime platų aliuminio stiklo konstrukcijų asortimentą, tad kiekvienam rasime sprendimą atitinkantį skonį, lūkesčius, finansus ir reikmes.

Mūsų aliuminio stiklo fasadų kaina atitinka kokybę, nes tokios sistemos privalo būti gaminamos ir montuojamos pagal visus standartus ir reikalavimus: saugumo, techninius (šilumos ir triukšmo izoliacijos).

Būkite šiuolaikiški, išmanūs ir pažangūs!

Uždaryti