Aliuminio lauko durys SAPA 2086

 

 Aliuminio lauko durys

 

„Mano namai – mano tvirtovė“. O durys – tvirtovės vartai, kurie gali būti atveriami tik šeiminkui leidus. Tad jos turi būti ne tik tvirtos ir stiprios, kad galėtų apsaugoti, tačiau ir gražios, kad atspindėtų gerą šeimininko skonį. Todėl pasirenkamos aliuminio profilio durys.

Aliuminio durys – kokybė, saugumas ir modernumas.

Novatoriškos aliuminio profilio durys yra unikalios dėl savo savybių ir privalumų:

 • beveik nereikalauja priežiūros ir remonto;
 • galimas nestandartiškumas;
 • atsparumas aplinkos poveikiui ir korozijai;
 • atsparumas temperatūros kaitai ir drėgmei;
 • apsauga nuo sutrenkimų ir įbrėžimų;
 • nepralaidumas vandeniui;
 • hermetika;
 • gera garso ir šilumos izoliacija;
 • energijos vartojimo efektyvumas.

 

Gaminame ir montuojame įvairiausių rūšių ir paskirties aliuminio lauko ir vidaus duris. Naudojamos pažangios technologijos, preciziškas mechaninis apdirbimas ir puikus mūsų specialistų darbas užtikrina aukščiausio lygio aliuminio durų pagaminimą atsižvelgiant į atitinkamus poreikius (pvz., funkcionalumas, estetika) ir techninius reikalavimus (terminė izoliacija, apsauga nuo dūmų ir vagysčių, atsparumas ugniai). Ir nesvarbu, kurių statybos metų ir koks tai pastatas – šiuolaikinis ar istorinis – aliuminio durys tinkamos visiems pastatams.

Galime pasiūlyti aliuminio profilio lauko duris ir vidaus duris, kurios būtų pritaikytos individualiai pagal kiekvieno kliento poreikius.

Gaminamos vidaus durys ir aliuminės durys gali būti:

 • su termoizoliacija – specialūs elementai maksimaliai sumažina šilumos/šalčio pralaidumą. Tokias aliumines lauko duris dažniausiai montuoja pastato išorinėje dalyje, kai būtinas aukštas terminės ir akustinės izoliacijos lygis.
 • be termoizoliacijos – aliuminio profilio durys be papildomų dalių. Šitaip gaminamos vidaus durys montuojamos tik dėl vienos funkcijos – varstymo – kad būtų uždaroma/atidaroma patalpa.

Vienas iš populiariausių mūsų gaminių –

Aliuminio lauko durys SAPA 2086

Mūsų gaminamos lauko durys iš aliuminio profilių sistemos SAPA 2086 sujungia visus aliuminio privalumus ir puikią šilumos izoliaciją. Stabilumo, tikslumo, patikimo veikimo ir minimalios priežiūros derinys suteikia jums gaminius, kurie tarnauja daugelį metų.

 

Lauko durys pasižymi maža U verte ir sandarumu. Sistema idealiai tinka išorinėms durims šiuolaikiniuose pastatuose, keliantiems aukštus reikalavimus.

Duris taip pat galima įsigyti pasirinkus sandarinimo charakteristikas: „Plus“ ir „Extreme“. Jos gali būti pilnai įstiklintos, su įstiklinimo statramsčiais arba su papildomomis plokštėmis. Pasirinkdami stiklą, proporcijas ir apdailą, galite susikurti norimą savo durų dizainą. Durys gali būti gaminamos su viršlangiais ir šoninėmis vitrinomis.

Kodėl verta rinktis aliuminio duris?

TAUPU

Su aliuminio profilio durimis sutaupysite pinigų. Todėl, kad sutaupoma energija, nes termoizoliaciniai užpildai ir sandarinimo elementai įgalina šilumos apykaitos balansavimą.

SAUGU

Aliuminės durys turi saugumą užtikrinančių savybių:

 • medžiagų stabilumas;
 • specialūs apkaustai, kurie labai trukdo vagims įsilaužti;
 • užraktas, kuris yra automatiškai užfiksuojamas;
 • rankenos forma;
 • profilinis cilindras;
 • kiti elementai apsaugantys nuo vagysčių.

 

PATOGU

Aplinkos poveikis ir klimato kaita nedaro jokios įtakos aliuminėms durims. Tai viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl aliuminio profilio durys nėra reiklios priežiūrai (itin paprasta) ir dažniausiai neprireikia remonto. Be to, aliuminio durys yra apsaugotos nuo deformacijos, tad visą laiką yra lengvai varstomos.

RAMU

Norisi tylos ir ramios atmosferos patalpose? Tai gali garantuoti aliuminio profilio durys su garso izoliaciją užtikrinančiais elementais.

GRAŽU

Dėl didžiulio spalvų, tekstūros, formų ir matmenų pasirinkimo aliuminio duris galima tinkamai pritaikyti prie interjero dizaino. Suteikiamos neribotos galimybės kuriant estetinę aliuminio durų išvaizdą, todėl gaminamos vidaus ir lauko durys gali būti unikalios (pagal individualų dizainą). Net jei sugalvosite ką nors neįprasto ir nestandartiško – su aliuminio profilio durimis tai lengvai įgyvendinama!

 

 Aliuminio durų kaina

 

Nuo ko priklauso aliuminio durų kaina?

Visų pirma, reiktų žinoti, kokios – lauko ar vidaus –  aliuminio durys reikalingos. Atsižvelgiant į tai, pvz., aliuminio lauko durų kaina priklauso nuo pageidaujamos techninės durų specifikacijos, paskirties ir Jūsų norimo dizaino.

Mūsų specialistai yra savo srities profesionalai, todėl yra užtikrinama aukščiausio lygio kokybė. Gaminamos ir montuojamos aliuminio lauko ir vidaus durys pasižymi funkcionalumu, terminės izoliacijos savybėmis, estetika, atsparumu įsilaužimams ir ugniai bei apsauga nuo dūmų. Tuo labiau, jog visa tai puikiai dera – dizainas, kokybė ir saugumas bei funkcionalumas.

Jūsų norai – mūsų darbas!

 

 

 
Air tightness Class A4 according to EN 12207 (600 Pa)
Sound insulation Rw 44 dB (2086 SX).
Uw-value 0,9 W/m²K (2086 SX, fully glazed, Ug=0,5 W/m²K, size1230x2180 mm)
Uždaryti