plastikines lauko durys

Plastikinės lauko durys

Gaminamos iš iki pačių smulkiausių detalių išbaigtos plastikinių profilių sistemos, lauko durys atitinka visus techninius šilumos bei triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, o taip pat estetinius šiuolaikinės architektūros poreikius.

Vienas iš plastikinių lauko durų pavyzdžių –

S9000 LAUKO DURYS

Lauko durys – namų vizitinė kortelė. Jos suteikia namams unikalumą ir išskirtinumą. Lauko durų profilių sistema GEALAN S 9000 siūlo pačius įvairiausius konstrukcijos, formos, dizaino ir spalvinius sprendimus.     

Daugiau informacijos

S9000 lauko durys

S9000 LAUKO DURYS

Lauko durys – namų vizitinė kortelė. Jos suteikia namams unikalumą ir išskirtinumą. Lauko durų profilių sistema GEALAN S 9000 siūlo pačius įvairiausius konstrukcijos, formos, dizaino ir spalvinius sprendimus.                                                                                                                                                     

Daugiau informacijos

Sumontuokite savo ypatingas plastikines lauko duris!

Su mūsų specialistais išsiaiškinsite poreikius, pageidavimus ir lūkesčius. Tuomet, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, būtų parinktos visos reikiamos sudedamosios dalys ir pagamintos plastikinės lauko durys atitinkančios technines savybes ir saugumo reikalavimus.

Plastikinės lauko durys yra lengvai pritaikomo dizaino ir individualių reikmių junginys su apsauga nuo įsilaužimų ir puikia izoliacija.

S9000 lauko durys

S9000 LAUKO DURYS

Lauko durys – namų vizitinė kortelė. Jos suteikia namams unikalumą ir išskirtinumą. Lauko durų profilių sistema GEALAN S 9000 siūlo pačius įvairiausius konstrukcijos, formos, dizaino ir spalvinius sprendimus.                                                                                                                                                     

Daugiau informacijos

Jokių skersvėjų

Užmirškite šaltą vėjelį skriejantį pro duris į patalpas. Mūsų pagamintos ir sumontuotos plastikinės lauko durys yra su oro ir vėjo nepralaidžiais elementais. Todėl daugiau jokių skersvėjų! Džiaugsitės komfortu ir tuo, jog Jūsų sveikatai negresia eilinis peršalimas.

Spalvų ir ornamentų įvairovė

Kiekvienas ras sau patinkančias ir savo stilių atitinkančias plastikines lauko duris. Plati spalvų paletė buvo ruošiama atsižvelgiant į skirtingus architektūros stilius. Jei tai tradicinio stiliaus namas arba medinis pastatas, tuomet tikrai puikiai atrodys lauko durys su medienos imitacijos raštais. Šiuolaikinio dizaino mėgėjai taip pat ras inovatyviam stiliui pritaikomas spalvas.

Niekas Jūsų negirdės

Norite tylos ir ramybės, todėl nepageidaujate jokių pašalinių garsų sklindančių iš išorės? O gal atvirkščiai, mėgstate garsiai klausytis muzikos ar žiūrėti krepšinio varžybas, bet nenorite trukdyti kaimynams? Mūsų plastikinės lauko durys su triukšmo izoliacija užtikrina, kad Jūs girdėsite tik save ir nebus jokių kitų pašalinių garsų. Tad galėsite mėgautis tyla ir tuo, jog girdite tik tai, ko norite klausytis ir užmiršti už namų durų egzistavusius garsus.

Nei per šalta, nei per karšta

Taip pat nereikia jaudintis dėl šilumos. Todėl, kad plastikinių lauko durų slenksčio sistema sukonstruota su specialiais elementais, kuri nepraleidžia šalto ar karšto oro iš lauko. Taip pat pačios durys yra su itin gera šilumos izoliacija. Tad išlieka norima optimali temperatūra patalpų viduje.

Ir lietus nebaisus

Jei gyvenate vietovėje, kur dažni lietūs, tuomet reiktų rinktis būtent tokias plastikines lauko duris, kurios yra su apsauga nuo liūčių. Tad galėsite būti ramūs dėl namų ir jaukiai šildytis prie židinio, kol už lango pliaupia lietus kaip iš kibiro.

Patvarios ir tvirtos

Mūsų plastikinės lauko durys yra sustiprintos apkaustais – durų sutvirtinimo detalėmis. Todėl galima nesijaudinti, nes tokios durys neišsikraipo ir labai ilgai tarnauja.

 Plastikinių lauko durų kaina

Norėdami sužinoti plastikinių lauko durų kainą reiktų apsvarstyti pageidaujamą konstrukciją, funkcionalumą, techninius parametrus ir, žinoma, matmenis bei lauko durų dizainą. Todėl, kad plastikinių lauko durų kainos svyruoja atsižvelgiant į poreikius ir norus. Į tai, ar Jūsų noras yra turėti kuo paprastesnes duris, kurios, pvz., yra be jokios apsaugos nuo įsilaužimų. Ar Jūs net neįsivaizduojate savo durų be tokios apsaugos ir esate įsitikinę, jog būtina ne tik ši apsauga, bet reikalingos plastikinės lauko durys su visomis apsaugomis, geriausiu funkcionalumu, puikia izoliacija ir kitais techniniais parametrais bei gražia išvaizda. Neabejokite, gaminame tik aukščiausios kokybės plastikines lauko duris, o mūsų ilgametę patirtį turintys specialistai profesionaliai sumontuos Jūsų pasirinktas lauko duris. Visa tai, kad pastatas būtų maksimaliai apsaugotas, o Jūs jaustumėtės karališkai gerai!

Prekyba durimis Vilniuje

Jums reikia durų, bet prieš pirkdami norite jas pamatyti ir pačiupinėti? Norite atvykti ir išsirinkti plastikines lauko duris? Vilnius – miestas, kuriame mes prekiaujame plastikinėmis lauko durimis ir mes Jūsų laukiame. Tai itin kokybiškos durys už patrauklią kainą. Galėsite įsigyti Jums tinkančias ir patinkančias duris. Visiškai sukonstruotos plastikinės lauko durys Vilniuje, kurios būtų paruoštos transportavimui, o po to ir sumontuotos Jūsų nurodytu adresu. Tačiau neišsirinkę iš jau esančių visiškai sukomplektuotų plastikinių lauko durų galėsite užsakyti norimas lauko duris. Mes pagaminsime ir sumontuosime lauko duris pagal Jūsų užsakymą.

 

Jūsų durys – tiesiogiai iš Jūsų fantazijos!

Techninių specifikacijų privalumai

  • Izoliacija

Puiki šilumos ir garso izoliacija, dėl kurios yra užtikrinama palanki temperatūra ir išorinių garsų nebuvimas.

  • Hermetika

Gera hermetika nepraleidžianti vandens ir vėjo.

  • Statika

Padidinta statika, tad tvirtesnė konstrukcija garantuota.

  • Apsauga

Apsauga nuo įsilaužimų su specialiais elementais užtikrinančiais Jūsų pastato saugumą.

  • Dizainas

Plastikinių lauko durų dizainas, kuris būtų sukurtas, kad atitiktų pastato išorės ir vidaus stilių.

  • Spalvų gama

Spalvų paletės, kad plastikinių lauko durys būtų pageidaujamos spalvos ir / ar atspalvių.

  • Ilgaamžiškumas

Kokybiškos plastikinės lauko durys yra ilgaamžės.

  • Mažai priežiūros

Plastikines lauko duris lengva prižiūrėti ir tos priežiūros reikia labai mažai.

  • Patvarumas

Plastikinės lauko durys yra itin patvarios, nes tai aukščiausio lygio kokybė.

Uždaryti