Trigubo sandarinimo sistema su lanksčia vidurine sandarinimo tarpine sumažina šilumos ir oro 
srautą vidinėje lango rėmo  dalyje ir taip pagerina 
šilumos ir garso izoliaciją. Trečioji sandarinimo 
tarpinė papildomai apsaugo mechaninius lango 
komponentus nuo išorės  veiksnių. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją 
taupantiems langams keliamus reikalavimus.                                                                                                                                                               

PUIKUS DERINYS

Inovatyvi kombinuota sistema

GEALAN S9000

S 9000 PROFILIŲ SISTEMOS PRIVALUMAI

S 9000 profilių sistema – inovatyvi kombinuota trigubo sandarinimo profilių sistema langams, lauko ir pakeliamoms-nustumiamos durims. Privalumai:

  1. Galima stiklinti iki 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais, o naudojant STV® stiklinimo technologiją net iki 54 mm storio stiklo paketais.
  2. Siaura profilio matoma dalis ir 15 laipsnių užlaidos nuolydis pabrėžia klasikinį ir nepavaldų laikui sistemos dizainą.
  3. 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar didesnį sandarumą.
  4. Pritaikyta stiklinimui naudojant stiklo klijavimo visu perimetru technologiją STV®.
  5. 6 vidinės profilio kameros ir didelis profilio montavimo gylis sąlygoja labai geras šilumos ir garso izoliacijos savybes.

Puiki šilumos izoliacija

 Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas yra ilgo ir kruopštaus GEALAN inžinierių darbo rezultatas. Daugybė testų ir bandymų leido pasiekti tikrai aukštus šilumos izoliacijos rodiklius. Jau iš pat pradžių buvo siekiama sukurti profilių sistemą, kurios šilumos izoliacijos koeficiento vertė Uf būtų lygi 0.92 W / m²K naudojant standartinį armavimo profilį ir tiktų gaminti pasyvių namų langus bei duris atitinkančius Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartus. Išanalizavę įvairių sistemų privalumus, sujungę skirtingų sistemų detales, sukūrę ir pritaikę inovatyvias naujoves, mes gavome puikų rezultatą.                                                                                                                                                

 Padidintas 26 mm stiklo paketo įleidimo į profilį gylis saugo šalčiausias stiklo paketo dalis nuo tiesioginio kontakto su aplinka ir gerina šilumines lango charakteristikas.

 Gerai priglundantys plieno profiliai užtikrina gerą statiką ir puikius šilumos izoliacijos rodiklius.

 6 kameros lango rėmo ir varčios profiliuose užtikrina labai gerą šilumos ir garso izoliaciją.

 Trečioji centrinė sandarinimo tarpinė gerina lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas ir saugo lango apkaustus nuo lauko drėgmės.

Padidinta statika dėka STV® – statinės įklijos technologijos

GEALAN-STV® – naujoviška stiklo klijavimo visu perimetru technologija. Lango varčia yra padengta atitinkamų matmenų ir storio dvipuse specialiai tam pagaminta plėvele, kuri priklijuoja stiklo paketą. Stiklo paketas, įklijuotas į varčią pagal technologiją STV®, tampa lango konstrukcijos įtvirtinimo elementu. Tokia konstrukcija atlaiko didesnį statinį apkrovimą ir standartinius lango elementus galima naudoti be plieno armatūros. Sumažėja konstrukcijos svoris ir palengvėja montavimas, o statikos rodikliai išlieka geri. STV® technologijos kombinacija su plieno armatūra varčios profilyje leidžia gaminti anksčiau neįmanomų dydžių konstrukcijas.

  • STV® technologijos kombinacija su plieno armatūra varčios profilyje leidžia gaminti anksčiau neįmanomų dydžių konstrukcijas.
  • Stiklo paketo ir varčios suklijavimas padidina lango apsaugą nuo įsilaužimo. Visu perimetru dvipuse specialia juostele įklijuotą stiklo paketą daug sunkiau išlaužti.
  • Lango konstrukcija be plieno armatūros profilio viduje mažiau apkrauna varstymo mechanizmus, tuo pačiu pailgėja jų eksploatacijos laikas ir paprastėja priežiūra.

GEALAN-FUTURA®

Spalvoti langai pasyviesiems namams

 Integruota į S 9000 sistemos platformą GEALAN-FUTURA® suteikia galimybę gaminti spalvotas langų bei durų konstrukcijas, atitinkančias pasyvių namų statybos reikalavimus pagal Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartą WA-15/2. Bandymais patikrinta šilumos laidumo koeficiento Uf reikšmė – nuo 0,89 W/m²K liudija itin geras bazines naujosios sistemos šilumos ir garso izoliacijos savybes. Su GEALAN-FUTURA® didžiausias gaminamų spalvotų varčių dydis gali būti iki 2,2 metro. Taikant statinės įklijos technologiją STV® galimas varčių dydis siekia iki 2,4 metro.

S 9000 PLIUS

STABILUS VIDURINIS SANDARINIMAS

SISTEMOS EVOLIUCIJA

 S 9000 plius yra naujoji GEALAN vidurinio sandarinimo sistema su stabilia briaunele lango rėmo vidinėje dalyje. Vidurinio sandarinimo briaunelė veiksmingai saugo mechanines lango dalis nuo išorės veiksnių. Vidurinio sandarinimo sistemos dėl savo geriausių savybių užtikrina šilumos izoliaciją.

IDEALIAI TINKA DIDELIEMS SPALVOTIEMS ELEMENTAMS

 Dėl puikių statinių savybių S 9000 plius idealiai tinka dideliems ACRYLCOLOR spalvoto paviršiaus elementams. Taikant GEALAN klijavimo technologiją STV galima papildomai padidinti sistemos S 9000 plius langų stabilumą ir saugumą.

PATIKIMA APSAUGA NUO ĮSILAUŽIMO

 Jau standartinės S 9000 konstrukcijos saugumą sunku pranokti. Vis dėlto naujoji sistemos S 9000 plius vidurinio sandarinimo tarpinė gyvenimą įsilaužėliams dar labiau apsunkina. Dažniausiai įsilaužiama iškeliant langą, kai tarp rėmo ir varčios įkišamas atsuktuvas ar kitas įrankis. Kaip tik šioje vietoje nusikaltėlis susidurs su veiksmingu barjeru – naująja tvirta tarpine.

GEALAN-LUMAXX

TIESIOG DAUGIAU ŠVIESOS

Optimizuoti geometriniai parametrai

 Kuriant GEALAN-LUMAXX buvo optimizuoti visi geometriniai rėmo parametrai, sumažinus profilio plotį iki minimumo. Taip pat konstruktoriai siekė subalansuoto šilumos izoliacijos savybių ir statikos charakteristikų santykio bei furnitūros detalių suderinamumo. Dėl simetriško siauro viengubo štulpo gaminant langus galima dar lanksčiau pritaikyti sistemą.

Žymiai mažesnė rėmo dalis

Tiesiogiai palyginus nustatyta: naujoji GEALAN-LUMAXX sistema – žymiai siauresnė nei iki šiol langų gamybai naudotos rėmų konstrukcijos. Judančio statramsčio (štulpo) plotis dažnai siekia net 150 mm ir gali būti net dar didesnis. Negražūs, masyvūs statramsčiai ardo lango proporcijas ir į patalpas patenka daug mažiau šviesos. Dabar, naudojant naująją sistemą, galima gaminti siaurų konstrukcijų langus, kurie savo savybėmis nenusileidžia anksčiau gamintiems.

Jokių kompromisų

 Kuriant šią profilių kombinaciją siauras matomo rėmo plotis buvo prioritetu, tačiau nuo to nenukentėjo konstrukcijų statikos charakteristikos. Abiejose profilių kombinacijose naudojamas plienas leidžia gaminti dideles langų konstrukcijas: iki 2,30 m aukščio baltos spalvos, iki 2,20 m aukščio spalvotas. Derinant su stiklo kiljavimo visu perimetru technologija STV®, galima gaminti dar didesnius langų ir durų konstrukcijų elementus (net iki 2,50 m aukščio baltos spalvos, o spalvotus iki 2,40 m).

Uždaryti